Урок з основ здоров'я

10 грудня

Урок в 5-х класах з основ здоров"я на тему "Права і обов"язки дитини щодо збереження і зміцнення здоров"я "

Вчитель - Незола Алла Сергіївна

Дитинство - найщасливіша, найвеселіша, найсвітліша пора у житті людини. Саме в дитинстві діти вчаться, здобувають освіту, готуються до дорослого життя.

Під час уроку у цікавій ігровій формі учні познайомилися з головними статтями Конвенції ООН про права дитини, що сприяло формуванню уявлень про права та обов"язки дітей.

Учні розширили свої знання про права громадян, які гарантує основний закон України - Конституція, а саме: із правами на обстеження у медичних закладах. Учням були наведені приклади в які установи і заклади  звертатися за порадою та допомогою у разі потреби. Під час навчальної гри учні вчилися поважати права інших людей на життя і здоров'я.