Головна Безпека в Інтернеті Посібник для батьків з онлайн безпеки в рамках соціальної програми "Безпека дітей в Інтернеті".

Посібник для батьків з онлайн безпеки в рамках соціальної програми "Безпека дітей в Інтернеті".

Фахівці "Київстар" та Інституту психології ім.Г.С. Костюка НАПН України створили посібник для батьків з онлайн безпеки, спільно розроблений у рамках соціальної програми "Безпека дітей в Інтернеті". У посібнику розкрито можливості сучасних інформаційних Інтернет-технологій і мобільного зв'язку та способи безпечної поведінки дитини у віртуальному просторі. Згадане видання знайомить батьків із симптомами психічної та фізичної залежності від Інтернету, пропонує рекомендації фахівців з Інтернет-безпеки батькам дітей різних вікових категорій, поради щодо організації Інтернет-життя дитини, наводить перелік корисних сайтів для батьків.

Крім того, компанія "Київстар" зробила підбір різних сайтів і порталів, створених спеціально для дітей - з фільтрами і відповідно підібраними групами тем. Безпеку кожного ресурсу гарантують його розробники та творці.

http://www.onlandia.org.ua

- Ресурс з он-лайн безпеки. Електронна пошта.

http://lingualeo.ru/

Англійська мова - вивчення онлайн, ігрова форма. Українські словарі. Он-лайн перекладач. Дитячий портал: новини, спілкування, розваги, навчання. Більш підходить для дітей старшого віку.

http://podarynok.at.ua/

Творчість, хенд-мейд.

http://sonyashnik.com/

Розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://maluk.in.ua/

 Розвиваючі ігри, творчість.

http://www.posnayko.com

Журнал «Пізнайко»: вірші, казки, творчість.

http://prostir.museum/

 Музеї України: фото, статті.

http://ukrainaincognita.com/

 Живописні міста України: інформація, фото.

http://sport.ua/

 Новини всіх видів спорту в Україні. Поради для маленьких підприємців та ін.

ВСЬОГО - близько півсотні сайтів та порталів на різні смаки та уподобання.

Шановні батьки! Не залишайте поза увагою перебування дітей в інтернеті. Наше спільне завдання - навчити дітей використовувати інтернет правильно. Так само, як ми вчимо дітей безпеки в реальному житті - на вулиці та дорозі, необхідно навчити їх безпечній поведінці у віртуальному житті - в інтернеті. У цьому посібнику просто та зрозуміло викладені основні правила та рекомендації, як створити у себе вдома територію безпечного інтернету.

Детальніше: http://school16.org/diti-v-interneti-yak-navchiti-bezpeci-u-virtualnomu-sviti