Юні науковці НВК

11 грудня пройшов І етап захисту робіт МАН, на якому були представлені роботи учнів нашої школи

Українська мова - «Сучасний стан антропонімії (прізвища) Фастівщини», автор - Дросенко Катерина, вчитель – Володарська С.О.

Історія України – «Порівняльний аналіз висвітлення діяльності гетьмана Мазепа­», автор - Прокопенко Петро, вчитель - Єфіменко Т.М.

Інетрент-технології та Web-дизайн – «Дослідження основних типів нейронних мереж та перспективи їх використання», автор - Ващілін Сергій, вчитель - Зайнчківська О.Я.

Програмування – «Програми шифрування та дешифрування тестів», автор – Бойченко Богдан, вчитель - Зайнчківська О.Я.

Біологія людини – «Дослідження впливу органічних та мінеральних сполук на процеси пам’яті», автор - Бігоцька Ольга, вчитель - Шевченко Т.В.

Психологія – «Дослідження ефективності використання психогімнастики, як засобу розвитку моральності дитини», автор - Бігоцька Ольга, вчитель - Шевченко Т.В.