Головна Безпека в Інтернеті Правила безпеки в Інтернеті для дітей

Правила безпеки в Інтернеті для дітей

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи, свої паролі.

Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.

2. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.

3. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.

4. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.

5. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.

6. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.

7. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.