Головна Для батьків і дітей Правила конкурсного приймання учнів до 5 класу 2017/2018 н.р. Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9»

1. Прийом учнів до Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій-Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9»  (далі НВК) проводиться відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 №389, Чинного положення про загальноосвітній навчальний заклад, Статуту НВК.

2. У конкурсному відборі мають право брати участь учні незалежно від місця проживання та навчання.

3. Для організації конкурсного приймання створюється конкурсна приймальна комісія.

4. Конкурсний прийом здійснюється на підставі прохідного  балу, що складається з балів за конкурсні  випробування з математики та середньорічного балу.

5. Для вступу до ліцейних класів учні складають випробування з математики. Конкурсне випробування з математики проводиться після закінчення навчальних занять, під час літньої навчальної практики .

6. Учні-випускники 4-х класів з високим рівнем навчальних досягнень  звільняються від складання конкурсного випробовування з математики. Оцінка із конкурсного випробовування в зазначеному випадку відповідає річній оцінці.

7. Результати, які отримали учні  та прохідний підсумковий бал, розміщуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення не пізніше 3-днів після закінчення конкурсного випробування.

8. Додаткове конкурсне приймання можливе (за наявності вакансій) 22-23 серпня 2017 року на тих саме умовах, як і основне випробування. При цьому наповненість класів не повинна перевищувати 30 учнів.

9. Комісія з конкурсного випробування оформляє результати протокольно. Матеріали конкурсного випробування зберігаються в НВК протягом року.