Проект «Сучасні ІКТ у Фастівському НВК «Ліцей інформаційних технологій – СЗОШ І-ІІІ ст. №9»

Починай з дитинства,

не зупиняйся ніколи!

У 2017 навчальному році група старшокласників, ознайомившись з ініціативами міської програми «Бюджет участі», запропонувала здійснити модернізацію і оновлення матеріальної бази кабінету біології, враховуючи впровадження інтерактивних цифрових освітніх ресурсів і сучасних мультимедійних технологій у навчання. Оскільки сучасне навчання біології побудоване на наочності, учнями 11-Б класу було запропоновано придбати сучасну техніку та мікроскопи, за допомогою яких юні дослідники матимуть можливість здійснювати власні експерименти та знайомитись з таємничим середовищем мікросвіту. Учні створили відповідний проект, а реалізовувати ініціативи учнів – головний пріоритет в діяльності нашого навчального закладу.

За підтримки учнів батьків та фастівчан проект реалізувався!

Наш навчальний заклад отримав сучасне обладнання:

інтерактивне робоче місце вчителя, яке укомплектовано ноутбуком, кольоровим багатофункціональним пристроєм, що заощаджують час на підготовку матеріалів до уроків, виконання практичних та наукових робіт учнів;

цифровий мікроскоп із скляною оптикою для кристально чистого зображення з високою роздільною здатністю;

настільну документ-камеру, яка дозволяє транслювати на дошку-екран, ПК або телевізор чітке зображення будь-яких об’єктів, у тому числі тривимірне. Завдяки документкамерівесь клас у реальному часі зможе спостерігати на великому екрані за ходом експерименту, навчальними діями, переглядати текстові матеріали та інше;

4 новітні учнівські мікроскопи з комплектами мікропрепаратів та засобами, що необхідні для проведення дослідницьких робіт та експериментів.