Патріотичний квест

1 березня 2018 року у Фастівському НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9» відбувся патріотичний квест «Сторінками становлення української державності». У квесті брали участь старшокласники загальноосвітніх закладів міста.

Спочатку, як і належить, була проведена лінійка, на якій кожна команда отримала маршрутний лист. За ним   учасники квесту мали виконати завдання, які були перед ними поставлені. Учні активно долучились до змагань, на станціях «Великі українці», «Наша мова калинова», «Історична», «Народні символи», «Ми – єдині та унікальні», «Літературна», «Фольклорна», «Мистецька» показали свої знання, творчість, силу духу. Усі команди успішно виконали завдання і зустрілися на останній станції – станції єдності, де створили листівки з нагоди 100-річчя Дня Соборності України, яке будемо відзначати наступного року.

Після проходження маршруту всіма командами журі підбили підсумки. Отже, цього року переможцями стали:

1 місце – команда ЗОШ №2 та ЗОШ №4 – 56,5 балів

2 місце –   команда ЗОШ №5 – 55 балів

3 місце – команда ЗОШ №10 – 54 бали

Ми вдячні всім командам за активність, азарт, натхнення.