Новини від п'ятикласників

Учням 5-х класів було запропоновано інсценувати твори, які вивчають за програмою з української літератури. Спочатку вони познайомилися з цікавою пригодницькою повістю Галини Малик "Пригоди Алі в країні Недоладії". Коли отримали завдання інсценувати уривок, діти опинилися в дивній ситуації, оскільки ніколи ще такого не робили... Учні перепитували мене, радилися, але їм сподобалася ця нова робота. 5-А, Б, В класи виявляли свої приховані та неприховані здібності (хоча й отримали від мене певні зауваження).

Ось уже вдруге учні мали змогу потішити свою вчительку участю в інсценівках за драмою-казкою Олександра Олеся "Микита Кожум'яка". Вони дослухалися до моїх порад й показали "маленькі шедеври", не схожі один на одного. Сподіваюся, учні й надалі залюбки будуть брати участь у підготовці постановок. А ми з іншими учнями з цікавістю спостерігатимемо за цим захопливим дійством!..

Володарська С.О.

вчитель української мови та літератури