Вітаємо кращих учнів!

4 травня в міському палаці культури відбулося Свято обдарованої дитини. На святі були нагороджені учні, які вибороли призові місця на III (обласному) та IV (Всеукраїнському) етапі олімпіад та конкурсів. Приємно відзначити, що з 38 учнів, які нагороджувались, 20 є представниками НВК. Нагороджені учні 11-х класів Пономаренко Дмитро, Крейман Данило, Коваль Олег, Новохацький Владислав, Хоменко Владислав, Радзевич Катерина, Турська Юлія. Відзначені 10-класники Гончаренко Владислав, Кононенко Владислава, Коптілова Владислава, Бондар Ангеліна, Худорожков Єгор. Пасічник Богдан та Баришполь Світлана – призери 9-класники. Серед учнів 8-х класів вибороли призові місця Савенко Валерія, Мандзяк Дмитро, Грищенко Владислав та Довчунас Павло. Наймолодші переможці олімпіад - учень 7-го класу Сітніков Михайло та учениця 6-го класу Лазовська Юлія. Вітаємо переможців! Ви – гордість школи.