Участь у загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я маю право!»

В рамках проведення загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю право!», метою якого є підвищення правової культури та правової свідомості дітей, у Фастівському НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9» працівниками Головного територіального управління юстиції у Київській області 15.06.18. було проведено інтелектуально-розважальну гру на тему «Я дитина – я маю право», під час заходу діти ознайомилися з положеннями Конвенції ООН «Про права дитини», отримали роз’яснення про їхні права та обов’язки, отримали дипломи та призи.

Адміністрація НВК, вчителі та учні вдячні Роману Володимировичу Роєнку, начальнику Управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Київської області, Ользі Михайлівні Бабенко, заступнику начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Київської області, Людмилі Віталіївні Крамар, Юлії Русланівні Лисенко та Тетяні Валеріївні Астаховій, головним спеціалістам Управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Київської області, а також Марині Борисівні Василенко, начальнику Фастівського міжрайонного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області, та Миколі Миколайовичу Костецькому, головному державному виконавцю Фастівського міжрайонного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції у Київській області.