Пишаємося своїми випускниками!

Вітаємо випускників НВК  з успішним закінченням школи та пишаємося гідними результатами, які вони показали при складанні ЗНО!
Серед 7-ми  учнів Київської області, які отримали 200 балів з ЗНО є і наш Крейман Данило (предмет – хімія, вчитель - Петренко Ірина Михайлівна).
За результатами ДПА наші випускники отримали  19 оцінок «12 балів». Особливих успіхів досягли: Новохацький Владислав, який отримав «12» з трьох предметів, Крейман Данило, Олійник Анастасія, Лаврик Мирослава – склали  на «12»   по два предмети.
Всі медалісти НВК підтвердили високий рівень знань! Вітаємо: Авксентюк Інну, Пономаренка Дмитра, Новохацького Владислава, Хасан Ліну, Креймана Данила, Коваля Олега, Павленко Анастасію.
Дякуємо випускникам за сумлінну працю та високі досягнення! Школа пишається вами!
       Успішного вступу до вищих навчальних закладів!