Новини від 5-Б

Напередодні Всесвітнього Дня Миру різні заходи та кампанії проходять в усьому світі з метою привернути увагу до необхідності підтримку миру.

Учні 5-Б класу також долучилися до проведення всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Після проведення класної години «Мир на землі – радість у родині», діти намалювали малюнки та презентували їх наймолодшим школярам нашої школи.

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.

Існує думка про те, що якщо багато людей чогось прагнуть, про щось постійно думають, мріють, то думки можуть матеріалізуватися. Тому сьогодні, як ніколи, прагнемо миру і всі наші слова будуть про мир, мирне життя. Ось дитячі мрії, сподівання і надії.