Шкільне самоврядування в дії

В рамках Європейського тижня місцевої демократії у Фастівському НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9» було проведено день учнівського самоврядування задля популяризації професії вчителя серед учнівської молоді. Учні 11-х класів спробували себе в ролі вчителів, а також відчули на собі всі труднощі в керуванні навчальним закладом. Одинадцятикласники не лише відповідально, а й креативно віднеслися до поставленої задачі, провівши уроки як учням, так і вчителям. Аби наповнити цей день виключно позитивними емоціями, тимчасова адміністрація школи провела своєрідний урок-гру для вчителів, а святковий концерт став заключним етапом у створенні гарного настрою. У концерті взяли участь найталановитіші учні, які показали яскраві та незабутні номери. Без перебільшення можна сказати, що цей день залишив приємні спогади у пам’яті вчителів та учнів НВК. Тож очікуємо не менш оригінальний та цікавий захід, який за доброю шкільною традицією відбудеться вже наступного року.