ПАМ’ЯТКА для учнів на осінні канікули

ПАМЯТКА для учнів на осінні канікули

1. .Постійно дотримуйся правил дорожнього руху. Ніколи не порушуй їх, це небезпечно для життя. Переходь вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуй ігри на проїжджій частині вулиці.
  2. 2.Не грайся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будь обережний з газом. Не вмикай його без дозволу батьків та без потреби.
  3. 3.Не чіпай невідомі тобі предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідом дорослих.
  4. 4.Будь обережний з електроприладами. Не вмикай їх без дорослих. Не торкайся оголених проводів. Виходячи з дому, перевіряй, щоб усі електропобутові прилади були відключені.
  5. 5.Будь обережним біля водоймищ. Не влаштовуй ігри поблизу водоймищ
  6. 6.Виконуй правила протипожежної безпеки. Не грай з вогнем. Не розпалюй багаття. Не чіпай бездомних кішок та собак.
  7. 7.Не чіпай чужого майна. Не ображай людей ні морально, ні фізично. Пам’ятай про відповідальність за протиправну поведінку.
  8. 8.Не затримуйся на вулиці до пізнього вечора. Не спілкуйся з незнайомими людьми.

Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини!

1. 1.Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
  2. 2.Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, про правила поведінки в громадських місцях.
  3. 3.Постійно нагадуйте про правила власної безпеки і відповідальність за свої вчинки.