Осінні канікули 2018

На осінніх канікулах учні 6-Б, 6-В, 6-Г класів на чолі зі своїми класними керівниками (Володарською С.О., Хом'яковою Т.В., Орловою О.М.) здійснили поїздку-екскурсію до Київського експериментаніуму. Це сучасний музей-практикум технічної думки для школярів, де вони можуть не лише побачити, а й самостійно спробувати "осідлати" кожен із представлених зразків. А їх так багато, що очі розбігаються! Тут і зразки з акустики, і світлотіні, і тепловізори, і "водяні млини", і "космічні чорні діри". Є навіть вимірювачі індивідуального об'єму води в організмі та індивідуальної щвидкості реакції. Та ще багато чого цікавого!

А найцікавішим було майже півгодинне хімічне шоу з експериментами із заморозки та розморозки з рідким азотом. Сміху та вереску було повно! Та найголовніше – те, що учні почерпнули багато цікавої та корисної інформації.

Володарська С.О.