8-А про кіно і телебачення

Із самого дитинства світ кіно та телебачення здається нам казкою, і в глибині душі ми мріємо стати героями кінороманів, потрапити по той бік екрана та відчути себе зіркою! 28 жовтня учні 8-А класу разом із класним керівником Осадчою О.В. мали можливість поринути у світ кіно на кіностудії групи компаній FILM.UA. На студії знімали фільми, серіали та улюблені передачі: «Україна має талант», «Х-фактор», Суперінтуіція», «Топ модель по-українськи», «Вечірній Київ» Студії 95 квартал, «Школа доктора Комаровського» та багато інших.

Під час екскурсії дізналися багато цікавих фактів про те, як створюються й озвучуються кінофільми та передачі, отримали безліч незабутніх вражень, позитивних емоцій та сюрпризів!