Чарівна україночка 2018

Традиційний конкурс "Чарівна україночка" цього року відбувся 15 листопада. Участь у ньому взяли  дівчата 6-х та 7-х класів, які показали знання з рідної мови, літератури, історії, українознавства, продемонстрували свою загальну культуру, кмітливість і винахідливість, оригінальність, креативність. Козир Наталія, Власюк Анастасія, Гузовата Ірина, Бондарук Вікторія, Астапова Діана, Болотова Тамара, Ткачук Наталія, Обухівська Софія вразили глядачів своїми талантами. Оцінювали виступи дівчат учениці 11-А класу, Радзієвська Марина та Мойса Анна, які свого часу активно брали участь у шкільних  та міських конкурсах та успішно представляли рідну школу на різних заходах. Від учительського колективу до складу журі були запрошені вчителі, Кучеренко Оксана Володимирівна та Пилипенко Лариса Григорівна.

З перемогою у конкурсі "Чарівна україночка 2018" ми вітаємо ученицю 7-А класу Ткачук Наталію! Всім учасницям бажаємо успіхів і яскравих перемог у майбутньому!