Вітаємо юних дослідників

5 грудня в  НВК відбувся I (міський етап) конкурсу-захисту робіт МАН. Наші учні представили 6 робіт. Наймолодша учасниця, Андрощук Анна, захистила роботу у відділенні комп’ютерних наук  «Розробка програми-тренажера  для вивчення наголосу у словах», написану під керівництвом Коваль Наталії Олександрівни. Жук Олександра (10 клас), запропонувала роботу «Математика в музиці».  Керівником Олександри є вчитель математики Селяк Ірина В’ячеславівна. 11-класник Єгор Худорожков представив глибоке теоретичне дослідження «Лінійна алгебра та статистика в машинному навчанні» (керівник Барчина Наталія Михайлівна). Найбільшу кількість робіт  написали  учні 9-х класів під керівництвом  Андрієнко Наталії Олександрівни:  «Моделювання освітнього потенціалу населення України» - Кушнір Ганна, «Економіко-математичне оцінювання впливу факторів на якість життя населення України» – Мучичка Руслана  та «Елементи теорії графів» – Кириченко Марія.
Учні набули досвід дослідницької діяльності та публічного виступу в науковому форматі. Дякуємо учням та їх наставникам.
Також дякуємо учням 11-го класу Богурському Володимиру та Худорожкову Єгору за допомогу в організації проведення заходу.
Тетяна Єфіменко, заступник директора з навчальної роботи.