«Ви до нас, а ми до вас»

В загальноосвітніх закладах нашого міста започатковано проект обміну учнів-лідерів учнівського самоврядування «Ви до нас, а ми до вас».  Учні ФНВК "Ліцей ЗОШ І-ІІІ ст.№2" Ануріна Даша, Купріна Саша, Баленко Діана навчалися разом із учнями 8-А класу нашої школи. Дівчат радо зустріли як учні, так і вчителі. Під час уроків діти показували свої знання, обмінювалися своїми враженнями, учнівським досвідом. Не менш цікавим і змістовним цей день видався і для учнів 9-Б та 8-Б нашої школи, їхні дружні колективи зустріли учнів школи №7 та №3.

Своїми враженнями про цей день поділилася Аня Купріна: "Завдяки такому обміну учнями можна побачити і порівняти рівень знань в школах, зрозуміти, що можливо чогось не вистачає, чи, навпаки, бути переконаним, що отримуєш повноцінні знання. Також це чудовий спосіб знайти нових друзів".

Такі інтеграційні проекти, безумовно, підвищують згуртованість між учнями та вчителями різних шкіл міста, сприяють розвитку партнерських стосунків між навчальнами закладами.