Вітаємо учасників "Геліантуса"

Завершено Девяту Міжнародну природознавчу гру «Геліантус-2018», у якій взяло участь 113 учнів Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9». Грамоти переможців отримали 48 учнів, на шкільному рівні були відзначені 26 учнів, сертифікати учасників отримали 41 учень. Дипломом ІІ ступеня нагороджені Костюченко Вікторія, учениця 5-Акл., Пасічник Богдан, учень 10-Акл.; дипломом ІІІ ступеня – Радзевич Назар, учень 6-А кл., Бабенко Софія, учениця 9-А кл., Кобза Анастасія, учениця 9-Б кл., Приходько Ольга, учениця 9-Акл., Постоюк Влад, учень 10-А кл.

Усім учасникам бажаємо успіхів у наступному сезоні гри, щиро дякуємо вчителям-організаторам та координаторам гри «Геліантус» - Шевченко Т.В., Незолі А.С., Сухій А.В.