Екскурсія до Фастівського районного сектору головного управління у Київській області державної служби України з надзвичайних ситуацій

В рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці під гаслом : "Безпечне та здорове майбутнє праці", з метою привернення уваги суспільства до наявних проблем у сфері охорони праці, формування превентивної культури охорони праці в учнівської молоді, 25 квітня 2019 року було поведено екскурсію для учнів  5 -В класу нашої школи до ДПРЧ № 30. в організації заходи взяли участь класний керівник Яткевич Т.М. та страховий експерт з охорони праці Фастівського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Поети Ж.П. екскурсію провів командир відділення ДПРЧ №30 Чорноморець Ігор Миколайович. Учням продемонстрували засоби пожежогасіння та колективних і індивідуальних засобів захисту.