День дівчат в ІТ

cisco125 квітня 2019 р. команда учнів Фастівського НВК брала участь у заході "День дівчат в ІТ" за підтримки міжнародної корпорації Cisco Systems, який проводився на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Учні мали можливість послухати виступи та поспілкуватися з успішними жінками:

• заступником декана  факультету РЕКС Ганною Карлаш з презентацією факультета;
  • інструктором академії Cisco КНУ Ольгою Колесниковою  з доповіддю Прикладна кібербезпека;
  • менеджером Cisco Ольгою Кобріною Special Cisco talk;
  • студенткою РЕКС, SEO ЛУН Тетяною Аненко  з презентацією Як знайти своє місце в ІТ,

які поділилися своїм досвідом роботи в ІТ,  розказали, чому і як вони обрали для себе цей напрямок,  де здобули необхідні для цього знання та навички.

Команда учнів гідно представили наш ліцей, взявши участь у вікторині Kahoot, також пройшовши квест по факультету РЕКС.

IMG 20190424 170200  lm