Гордість школи і міста

Переможці та учасники ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів, МАН у 2018-2019 навчальному році.

16 травня 2019 р. відбулося традиційне міське свято обдарованих дітей. Міський голова Нетяжук М.В. вручав нагороди учням, які гідно представляли місто Фастів на обласних олімпіадах та конкурсах, творчих оглядах, спортивних змаганнях. Серед нагороджених за успіхи в навчанні найбільшу кількість мали учні нашого НВК. Наймолодші серед них – учениці 7-го класу Андрощук Анна та Лазовська Юлія. З 8-х класів школу представляли Бондар Вікторія та Сітніков Михайло. Отримали нагороди учні 9-х класів Мандзяк Дмитро, Довчунас Павло, Кушнір Ганна, Салієнко Артем, Савенко Валерія. Гідно представили школу на обласних олімпіадах учні 10-х класів: Пасічник Богдан,. Заранік Богдан, Баришполь Світлана, Колесник Аніта, Даценко Аліна, Камінська Руслана. Серед нагороджених учнів 11-х класів – Коптілова Владислава, Кононенко Владислава, Бондар Ангеліна, Худорожков Єгор, Богурський Володимир, Гончаренко Владислав. Названі випускники вже не вперше отримують подяки за успішну участь в олімпіадах та конкурсах обласного рівня.

Дякуємо нашим переможцям та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні. Високі результати учнів не були б можливі без їхніх вчителів. Підготували учнів призерів обласних олімпіад та конкурсів Зайнчківська Олена Ярославівна, Ріпко Наталія Анатоліївна, Ткаченко Марія Георгіївна, Петренко Ірина Михайлівна, Юшко Наталія Петрівна, Незола Алла Сергіївна, Шевченко Тетяна Віталіївна, Гривачов Олександр Вікторович, Кучеренко Оксана Володимирівна, Баришполь Марина Валеріївна, Желовага Лариса Миколаївна, Мосіюк Наталія Леонідівна, Пилипенко Лариса Григорівна, Володарська Світлана Олегівна, Андрієнко Наталія Олександрівна, Селяк Ірина В’ячеславівна, Орлова Ольга Миколаївна. Дякуємо за роботу!

Заступник директора НВК

Єфіменко Т.М.