Про шкільну форму

Шановні батьки!

Адміністрація та педагогічний колектив НВК  повідомляють Вас про те, що з нового навчального року для учнів нашого навчального закладу є обов’язковою шкільна форма.

Шкільна форма для учнів нашого навчального закладу – це одяг офіційно-ділового стилю (діловий костюм темно-синього або чорного кольору).

Класні колективи мають право обирати для свого класу колір жилетів, краваток, які пасують до основного кольору, або замовити комплекти форми.

Щоденний одяг для хлопців: костюм, костюмна сорочка; як доповнення до костюму – жилет, краватка; дозволяється до сорочки одягати пуловери, кардигани (однотонні), під піджак – легкий светр (гольф). Зміни, які допускаються при високій температурі, – сорочка з коротким рукавом білого чи світлого кольорів.

Щоденний одяг для дівчат: костюм (піджак, спідниця, брюки, сарафан), костюмна блузка або гольф (однотонні, стриманих світлих кольорів); як доповнення до костюму – жилет, краватка. Зміни, які допускаються при високій температурі, – блузка з коротким рукавом білого чи світлого кольорів.

Святковий одяг для хлопців – костюм і вишивана сорочка (або сорочка білого кольору), для дівчат – вишивана блузка (або блузка білого кольору).

Ми переконані, що дотримання вимог шкільної форми дасть змогу нашим учням бути більш організованими та дисциплінованими, а також створить відчуття єдності шкільного колективу.

Директор НВК   Н.А. Ріпко