Головна

ПРЕДМЕТНІ ОЛІМПІАДИ. 2019 року

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОБЛАСНОГО ЕТАПУ МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ ім. Т. Шевченка:

 

Лазовську Юлію, 8 кл. – I місце (вчитель Пилипенко Л.Г.)

 

Богдана,11 кл.– III місце (вчитель Володарська С.О.)                                                       

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ олімпіади з правознавства:

 

Калініченко Віталіну, 9 кл.– I місце (вчитель Мосіюк Н.Л.);

 

Буряк Анастасію, 10 кл. – III місце (вчитель Єфіменко Т.М.);

 

Хацюр Марту, 10 кл. – III місце (вчитель Єфіменко Т.М.).

 

 

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ олімпіади з історії:

 

Андрощук Анна, 8 кл.– I місце (вчитель Мосіюк Н.Л.);

 

Олейнікова Юлія, 9 кл. – III місце (вчитель Мосіюк Н.Л.);

 

Попович Віталія, 10 кл. – I місце (вчитель Єфіменко Т.М.);

 

Пасічник Богдан, 11 кл. – II місце (вчитель Мосіюк Н.Л.).

 

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ конкурсу-захисту МАН:

 

Ільющіц Артур, 7 кл. – (вчитель Коваль Н.О.);

 

Бондар Вікторія, 9 кл. – (вчитель Нечай Г.І.);

 

Демченко Анна, 10 кл. – (вчитель Ріпко Н.А.);

 

Осколок Вікторія, 10 кл.– (вчитель Камінська Т.М.);

 

Кириченко Марія, 10 кл. ­– (вчитель Камінська Т.М.);

 

Зозуля Анастасія, 11 кл. – (вчитель Зайнчківська О.Я.);

 

Перегон Ірина, 11 кл. ­– (вчитель Володарська С.О.).

 

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАДИ З ФІЗИКИ:

 

Мельник Лілію, 7 кл. – I місце (вчитель Срібний О.М.);

 

Ільющіца Артура, 7 кл. – II місце (вчитель Срібний О.М.);

 

Стрельцову Вікторію, 8 кл. – I місце (вчитель Срібний О.М.);

 

Шияна Олексія, 8 кл. - III місце (вчитель Срібний О.М.);

 

Довчунаса Павла, 10 кл. – II місце (вчитель Андрієнко С.В.);

 

Зараніка Богдана, 11 кл. – I місце (вчитель Андрієнко С.В.);

 

Пасічника Богдана, 11 кл. – III місце (вчитель Андрієнко С.В.).

 

 

 

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ:

 

Сідько Максима, 6 кл.– I місце (вчитель Камінська Т.М.);

 

Яремко Софію, 7 кл. – I місце (вчитель Яткевич Т.М.);

 

Ільющіца Артура, 7 кл. – II місце (вчитель Орлова О.М.);

 

Лазовську Юлію, 8 кл. – I місце (вчитель Нечай Г.І.);

 

Андрощук Анну, 8 кл. – II місце (вчитель Орлова О.М.);

 

Ткаченка Івана, 9 кл. – III місце (вчитель Нечай Г.І.);

 

Довчунаса Павла, 10 кл. – I місце (вчитель Камінська Т.М.);

 

Кириченко Марію, 10 кл. – II місце (вчитель Камінська Т.М.);

 

Зараніка Богдана, 11 кл. – I місце (вчитель Селяк І.В.);

 

Пасічника Богдана, 11 кл. – II місце (вчитель Селяк І.В.).