Головна

віртуальна школа «Ранок» пропонує

Шановні колеги! 

 Освіта має бути доступною для всіх, а карантин — не перешкода для поліпшення навичок та поглиблення знань, — вирішили ми у видавництві «Ранок». Тому до завершення карантину віртуальна школа «Ранок» продовжує працювати і кожного буднього дня проводить безкоштовні онлайн-уроки для учнів закладів загальної середньої освіти.

Для вчителів, які бажають отримати практичні поради щодо організації дистанційного навчання, щочетверга віртуальна школа «Ранок» проводимть Віртуальні педради. Вже цього четверга, 26 березня, відбудеться чергова онлайн-педрада на тему: «Як стати гуру в дистанційному навчанні: 10 практичних порад». Кожний зареєстрований (реєстрація за посиланням https://cutt.ly/ptbcvUF) учасник Віртуальної педради, який заповнить запропоновану Google Форму та успішно пройде тест, отримає сертифікат із зазначенням кількості прослуханих годин.

Актуальну інформацію про Віртуальну школу «Ранок» можна знайти на сайті https://www.ranok.com.ua/game/virtualschool/.

Звертаємо Вашу увагу, що розклад постійно оновлюється, тож під час розміщення цієї інформації пропонуємо давати оновлене посилання саме на Google Документ: https://cutt.ly/ttbTIyW.

Технічна підтримка за тел. 098 037 54 68. Інформаційна підтримка:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Зважаючи на те що посилання на актуальні матеріали оновлене, просимо довести актуальну інформацію до органів управління на місцях, методистів, директорів і вчителів закладів загальної середньої освіти. За можливості просимо розмістити оновлені посилання на розклад віртуальної школи «Ранок» на сайті вашої установи.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

 

З повагою,

директор видавництва «Ранок»  В. В. Круглов