Головна

На українських телеканалах стартують онлайн-уроки для школярів

Вже з понеділка, 30 березня, одразу на 11-ти телеканалах України для школярів стартують уроки онлайн. Про це йдеться у сюжеті ТСН. За ініціативою президента учні 5-11 класів на період карантину зможуть вчитись у себе вдома. Для цього достатньо ввімкнути телевізор і уважно слухати вчителів.

Над телеформатом працювали майже пів сотні вчителів. Як пише «Освіторія», на ТБ транслюватимуть уроки з хімії, фізики, біології, географії, української мови та літератури, англійської мови, історії України та світу, алгебри, геометрії та навіть спортивні руханки.

Днями онлайн-уроки знімали в Новопечерській школі. Як повідомляє ТСН, на зйомки запросили зіркових гостей, які стали учнями на час запису.

«Зірок на запис запросили аби викладачам було легше працювати з аудиторією, а учням-глядачам було не сумно і вони розуміли: якщо матеріал складний – він складний для всіх, навіть для дорослих», - зазначають у сюжеті.

Розклад навчань потрібно шукати у телепрограмах. Як пояснюють у відео, учень кожного класу має ввімкнути конкретний телеканал і протягом кількох годин там викладатимуть три-чотири предмети.