Головна

Вітання від команди EdPro

Як і усі, ми дотримуємося карантину, щоб зупинити поширення вірусу, але в той же час продовжуємо повноцінно працювати і надаємо підтримку освітянській спільноті, щоб діти могли навчатися, а вчителі мали змогу працювати і проводити дистанційні уроки. 

Дбайте про себе та близьких і користуйтеся відкритими можливостями!

 

Сьогодні ділимося такими корисностями:

  • Стаття на блозі “Дистанційне навчання в умовах карантину”: https://edpro.ua/blog/dystancijne-navchannja-na-karantyn
  • До 24 квітня продовжуємо Вебінар: "Робота з mozaBook та mozaWeb": https://edpro.ua/webinars, щоб усі могли легко опанувати роботу з цими інструментами.
  • До 30 квітня mozaBook та mozaWeb у повному доступі: https://edpro.ua/blog/mozabook-present, відеоінструкції у статті допоможуть швидко зорієнтуватися вчителям та дітям. 
  • Чудова новина для учителів — до 1 серпня відкритий прийом заявок на Global Teacher Prize Ukraine2020: https://globalteacherprize.org.ua/  

Нехай чудові призи від EdPro надихають вас на перемогу: Стаття від Освіторія Медіа

 

Зараз усі мають можливість працювати з mozaBook, то ж зрозуміють, що саме чекає на фіналістів, а переможець отримає інтерактивну панель EdPro.

Один пристрій, який дає безліч можливостей. Дисплей з роздільною здатністю 3840 х 2160 забезпечує яскраві кольори, максимальну деталізацію та чіткість зображення.
Найсучасніші комплектуючі, стильний дизайн, гартоване скло для захисту від розбиття. Гарантія 24 місяці.
Детальніше: https://edpro.ua/price

Звертайтеся прямо зараз, якщо у вас є запитання.

Наші контакти: +38(032)2492029 / Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду