Вітання переможцям обласних олімпіад та інтелектуальних конкурсів

Традиційно в травневі дні проводилось міське свято обдарованої дитини, на якому вітали переможців обласних олімпіад та інтелектуальних конкурсів. Цього року через зрозумілі обставини свята в міському палаці не відбудеться. Хочу скористатися можливістю і через сайт привітати учнів, які захистили честь школи і вибороли 79 призових місць на місткому етапі олімпіад, 10 на мовно-літературному конкурсі ім. Шевченка, 3 – на конкурсі знавців української мови ім.П.Яцика, 7– на конкурсі-захисті МАН.

28 призових місць учні вибороли на обласному етапі олімпіад та 2 – на конкурсі-захисті МАН. Хочу назвати імена учнів, які прославили школу на обласних змаганнях: наймолодша Макаренко Настя, учениця 4 кл. Серед восьмикласників призерами стали: Андрощук Анна, Лазовська Юлія, Майстер Данило, Стрельцова Вікторія, Шиян Олексій. Бондар Вікторія, Дерюгіна Наталія, Калініченко Віталіна, Пінчук Кирило, Ткаченко Іван навчаються в 9-му класі. Гідно представили ліцей учні 10-х класів: Демченко Анна, Довчунас Павло, Кушнір Ганна, Мандзяк Дмитро, Попович Віталія, Осколок Вікторія. І особливо хочу відзначити наших випускників, які вже багато років є лідерами за результатами олімпіад і конкурсів: Баришполь Світлана, Заранік Богдан та Пасічник Богдан. Дякую батькам учнів, які підтримали дітей у намаганні знати більше та мати кращі результати навчання.

Розумію, що запорукою успіхів учнів є наполеглива праця педагогів, які готували їх до виступу на олімпіадах та конкурсах. Дякую всім учителям, які підготували призерів олімпіад та конкурсів.

Дорогі переможці, впевнена, що досвід, який ви набуваєте готуючись до інтелектуальних змагань та виступаючи на них, стане запорукою вашого успішного майбутнього, коли ви будете будувати власну кар’єру. Не втрачайте ніколи прагнення бути попереду, навчайтесь, боріться і ви станете успішними людьми!

Директор ліцею Наталія Ріпко.