1 вересня 2020

1 вересняДень знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою цей день важко забути!

Педагогічний колектив Фастівського академічного ліцею №9 бажає школярам успіхів у навчальному процесі та здоров'я, щоб новий навчальий рік приніс тільки приємні враження!

Ласкаво просимо до шкільної країни наших першокласників!

Сміливіше знайомтеся з дивовижним світом знань і відкриттів. Ваш клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть ненудними, а книги – цікавими, шкільна дружба – міцною!

1 вересня для випускників – це останнє 1 вересня в їхньому житті. Дорогі 11-класники! Пам’ятайте, ваша подальша доля – у ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх перемог. Саме в цьому році ви повинні визначитися з вибором професії, успішно пройти тестові випробування і вступити до ВНЗ.

Цього року перший дзвінок давали учень одинадцятого класу Шостак Артем і першокласниця Форостовець Соломія.