Головна Патріотичне виховання До дня Великої Перемоги

До дня Великої Перемоги

Не щезне з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом.

Зустріч з ветеранами – це лише маленька часточка великої данини тим, хто захищав нашу землю, тим хто чекав і досі чекає, і тим, хто загинув за світле сьогодення.

   

 6 травня у рамках святкування Дня Перемоги учні Фастівського НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9» зустрілися з ветеранами Великої Вітчизняної війни. Традиційно напередодні 9 травня до школярів завітали представники Фастівської міської організації ветеранів та інвалідів війни на чолі з головою Гірченком Анатолієм Васильовичем. Вони розповіли про нелегкий шлях воїнів-визволителів, поділилася спогадами про страшні роки війни, про свої військові дороги та наголосили на важливості пам’ятати важливі дати історії. 


З привітальними словами до ветеранів звернулася директор Фастівського НВК Ріпко Н.А. Вона подякувала ветеранам за їхню мужність та героїзм, а також побажала їм здоров’я, щастя і довголіття.       

Учні щиро дякували ветеранам за цікаву розповідь та привітали їх квітами.