Головна Методична робота Методична рада

Методична рада

Проблема НВК

Визначення та створення організаційно-педагогічних засад та організаційно-методичного забезпечення оцінювання професійної компетентності педагогічних працівників з метою вдосконалення навчального процесу в умовах реформування середньої освіти.

Методична проблема

Сертифікація педагогічних працівників як мотивація підвищення професійної компетентності в умовах реформування середньої освіти.

 

 

Головна мета методичної роботи ─ забезпечення якості інноваційного супроводу навчально-виховного процесу шляхом спільного пошуку, відпрацювання і впровадження кращих традиційних і нових зразків педагогічної діяльності, обміну досвідом, вироблення єдиних підходів, критеріїв, норм і вимог до оцінювання результатів освітньої діяльності учня, педагогічної діяльності вчителя.

   Головними цілями є створення в колективі атмосфери успішного інноваційного середовища, розвиток творчого потенціалу педагогів, підвищення професійної компетентності, орієнтація на успіх, створення належного іміджу навчального закладу. Реалізація цих цілей вимагає в системі  методичної роботи ліцею вирішення таких завдань: інформаційне забезпечення педагогічних працівників з питань педагогіки, апробація нових освітніх технологій та систем, мотивація до самоосвіти вчителів. 

Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті Автор Перегляди
1 Оформлення календарних планів Administrator 214
2 Титульна сторінка календарного планування Administrator 289
3 Звіт про навчання та роботу І групи (березнь) за програмою"Intel-навчання для майбутнього". Administrator 436
4 Обговорюється Проект Концепції профільного навчання в старшій школі Administrator 360
5 Планування діяльності шкільних МО Administrator 579
6 ГРАФІК проведення ІІ (районного, міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 навчальному році Administrator 421
7 Структура навчального року Структура 2013/2014 навчального року Administrator 352
8 Зразок підпису робочих зошитів Administrator 1337
9 Зразок титульної сторінки календарного планування уроків Administrator 24453